Teknoloji

vivo ilk teknoloji deneyim alanını İstanbul’da açıyor

Dünya çapında teknoloji trendlerine yön veren lider akıllı telefon üreticisi vivo, Türkiye’deki varlığını güçlendiriyor. Vivo, teknolojilerini yakından tanıtmak ve tüketicilerin vivo ürün ve teknolojilerini konforlu koşullarda deneyimlemelerini sağlamak amacıyla Türkiye’deki ilk deneyim alanını Marmara Park İstanbul Alışveriş Merkezi’nde bulunan Mediamarkt mağazasında açıyor.
 
29 Ekim Pazar günü açılacak olan 65 metrekarelik deneyim alanında teknoloji tutkunlarına satış ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra en yeni vivo ürünlerini deneyimleme fırsatı da sunulacak. Türkiye satışında ziyaretçiler, profesyonel fotoğrafçılık standartlarını akıllı telefon dünyasına taşıyan X Serisini, vivo’nun Alman lens devi ZEISS ile yaptığı iş birliğiyle Türkiye’de ilk kez deneyimleyebilecek. Dünya çapında büyük beğeni toplayan X 90 Pro+, X Fold 2 ve X Flip gibi yenilikçi modelleri ve vivo Pad, vivo Watch ve TWS gibi teknolojileri yakından inceleme, tanıma ve karşılaştırma şansına sahip olacaklar. rahat ortam.
 
Ayrıca vivo deneyim alanı içerisinde, müşterilerin Türkiye’de ünlü müzisyen Murat Boz iş birliğiyle sunulan vivo’nun en yeni modeli V29 5G’nin kamera ve Starlight Portrait özelliklerini deneyimlemelerine ve stüdyo çekimlerine olanak tanıyan özel tasarlanmış fotoğraf köşesi de yer alıyor. kaliteli fotoğraflar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu