Haber

Polislerden okuldaki ‘polis hayranı’ küçük öğrenciye sürpriz ziyaret

Polislerden okuldaki ‘polis hayranı’ küçük öğrenciye sürpriz ziyaret

İSTANBUL İstanbul Emniyet Müdürlüğü, bir annenin resmi twitter hesaplarına ulaşarak çocuğunun polisi sevdiğini söylemesine kayıtsız kalmadı. Polis ekipleri, küçük çocuğun okulunu ziyaret ederek öğrencilerle görüşmeye geldi. Polis, küçük çocuğa ve diğer öğrencilere de ikramlarda bulundu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Temelli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından 7-13 Mayıs Trafik Haftası münasebetiyle öğrencilere trafik kursu eğitimi verildi. Eğitimin ardından çekilen görüntü İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Görüntünün paylaşılmasının ardından 11 Mayıs Perşembe günü İstanbul Emniyet Müdürlüğü resmi twitter hesabından Medya, Halkla İlişkiler ve Protokol Müdürlüğü’ne ulaşan Gülcan Acar isimli vatandaş, çocuğunun bulunduğu sınıfa ziyaret talebinde bulundu. polisi seven yer almaktadır. Acar yaptığı açıklamada, “Keşke oğlumun okuluna gitseydin. 7 yaşındaki oğlum polis hayranı, çok ama çok kıymetli polislerimizi çok seviyor.”

Gülcan Acar isimli vatandaşın talebi üzerine Topluma Dayalı Polislik Şubesi’nde görev yapan polis ekipleri, Ümraniye Şehit Numan Gurur Datlı İlköğretim Okulu’na giderek Mehmet Ali Acar’ın sınıfını ziyaret etti. Ziyarette öğrencilere hediyeler dağıtan polis, çocuklarla sohbet etti ve bilgilendirici kitapçıklar dağıttı. Ayrıca Mehmet Ali Acar isimli öğrenci için özel bir görsel yapılarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu