Haber

Konya’da Mahalle Yollarında Ulaşım Konforu Artıyor!

Sorumluluk alanı dahilindeki ilçe ve mahallelerde yol altyapısının güçlendirilmesi için büyük çaba gösteren Konya Büyükşehir Belediyesi, Hüyük ilçesine bağlı Budak ve Tolca mahalleleri arasındaki yolda 6 kilometrelik yüzey kaplama çalışmasını tamamlayarak yolu trafiğe açtı. hizmet.

Konya Büyükşehir Belediyesi, 31 ilçede kendi sorumluluk alanında mahalle yollarında standardı yükseltmek için aralıksız çalışıyor.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya genelinde kendi sorumluluk alanlarındaki yollarda kalite ve konforun artırılmasına büyük önem verdiklerini belirtti.

“Konya Model Belediyecilik” anlayışıyla, Konya’yı merkezi ve tüm ilçeleriyle alt ve üst yapısı tamamlanmış bir şehir haline getirmek için gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Önder Altay, “Büyükşehir Belediyesi olarak biz bu yoldayız. Mahalle yollarında standardı yükselterek vatandaşlarımızın daha rahat ve güvenli yolculuk yapmaları için aralıksız çalışıyoruz.Hüyük ilçemizde Budak ile Tolca mahalleleri arasındaki yolun 6 kilometrelik sathi kaplama çalışmasını tamamlayarak hizmete açtık. Vatandaşlarımıza, “9 milyon liraya mal olan yol çalışmamızın ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu