Haber

‘Sperm Bankasından İstemiyorum’: Taylandlı Çocuk ‘Sahip Olmak’ İsteyen Ebru Polat Gündemde!

Sosyal medya paylaşımları ve cüretkar pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken Ebru Polat, magazin gündeminin öne çıkan isimlerinden biri oldu. Selin Ciğerci’nin bebek sahibi olmak istemesinin ardından Ebru Polat’tan çocuk isteği geldi. Video çekimi öncesi açıklamalarda bulunan ünlü müzisyen, “Tayland’dan bir çocuk götürmeyi planlıyorum” dedi.

Ayrıntıları görelim.

Ebru Polat, sosyal medyada yaptığı iddialı ve cesur paylaşımlarla sık sık gündem oluyor. Yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Polat, bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz aylarda ‘DM kutusunun köle bildirimleriyle dolduğunu’ anlatan Ebru Polat, yaşadıklarını tek tek anlattı.

Sosyal medyasını oldukça aktif kullanan ünlü şarkıcı, ‘Kıskananlar Çatlasın’ müziği için çektiği klip öncesi açıklamalarda bulundu.

Selin Ciğerci’nin bebek sahibi olmak istemesinin ardından çocuk istediğini açıklayan Polat’ın sözleri dikkat çekti.

Polat’ın doğum yapmak yerine Taylandlı bebek evlat edinmek istediği sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Ebru Polat, “Tayland’da çocuk sahibi olmayı planlıyorum. Evlenmeyi düşünmediğim için çocuk sahibi olamayacağım. En son küçücük, annesiz babasız bebekler gördüm. Dayanamadım. Taylandlı bir bebeğim olsun istiyorum.”

Genellikle hayvanlar için kullanılan ‘evlat edinme’ tabiriyle bebek istediğini belirterek, ‘Evlat edinmek istiyorum. Sperm bankasını istemiyorum. Ben sahiplenmek istiyorum” Polat’ın açıklamaları tepki çekti.

Tay istiyorum. Genetik yapıları gereği anne babalarına karşı daha sakin, daha ilgililer… Biz Türkler daha sinirliyiz. Öyleyse o taraftan bir çocuğum olsun. Doğum yapmak kural değildir. Anne olduğun her anne senin çocuğundur. bu yıl istiyorum

Sizin de bu konudaki düşüncelerinizi çok merak ediyoruz.

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu