Yaşam

Miniklerden yıl sonu mezuniyet gösterisi

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Anaokulu ve Gündüz Kreşi öğrencileri yılsonu mezuniyet gösterisi yaptı. Miniklerin gösterisini Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu da izledi.

Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenen mezuniyet gösterisine Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu’nun yanı sıra öğretmen ve öğrenci aileleri katıldı.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, minik öğrenciler öğretmenleri eşliğinde performanslarını sergilediler.

Kemer’in ilk turizmcilerinden hayırsever iş adamı Orduvar Akman ile eşi Ülker Akman’ın Kemer Belediyesi’nin yer tahsisiyle yaptırdığı anaokulunda eğitim gören öğrencilerin performansları renkli görüntülere sahne oldu.

Minik öğrencilerin yıl sonu mezuniyet gösterisi Başkan Topaloğlu ve davetlilerden büyük alkış aldı.

Başkan Topaloğlu, programda yaptığı konuşmada, Kemer Belediyesi olarak ilçedeki tüm öğrencilerin iyi bir eğitim alması için eğitime büyük destek verdiklerini söyledi.

Kemer’de eğitimi ve öğrenciyi destekleyerek çıtayı her zaman daha yükseğe taşımayı hedeflediklerini belirten Topaloğlu, “Eğitim varsa gelecek de vardır” mottosuyla yola çıktık. Atatürk’ün çizdiği yolda birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Çocuklarımız anaokulundan üniversiteye kadar Kemer Belediyesi çatısı altında. Çocuklarımızın uygun bir eğitim almaları onların gelecekte ülkemiz için iyi birer birey olmalarını sağlayacaktır. Öğrencilerimizi çok seviyoruz. Kemer Belediyesi olarak eğitime katkılarımız artarak devam edecek” dedi. söz konusu.

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Oya Aslantaş, Lider Topaloğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu