Yaşam

Kızılcık Şerbeti canlı izle! Show TV Kızılcık Şerbeti 24.bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Show TV 5 Mayıs canlı izle!

Kızılcık Şerbeti Altın Sinema imzalı, ilk bölümü 28 Ekim 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın yaptığı, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Kızılcık Şerbeti canlı izle! 5 Mayıs Show TV Kızılcık Şerbeti 24.bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Canlı TV izle!

KIZILCIK ŞERBETİ CANLI NEREDE İZLENİR?

Diziyi televizyonda izleyebileceğiniz gibi Show TV’nin resmi internet sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

TAÇ ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti’nin 23. Bölümünde; Oğlu Metehan’ı kurtarmak için suçu üzerine alan Ömer, gerçeğin ortaya çıkmasıyla kısa sürede beraat eder ancak Kıvılcım’a olan kırgınlığı kolay kolay dinmeyecektir. Ömer’in başına gelenlerden herkes Kıvılcım’ı sorumlu tutacak ve Kıvılcım hiçbir zaman kendini açıklayamayacak. Kıvılcım en büyük desteği Doğa’dan alacaktır ama Doğa, annesine verdiği destek yüzünden kocasıyla arasını açacaktır. Umut, boşanmadan kendisiyle görüşmeyi reddeden Nursema’ya ulaşmak için yaratıcı çözümler üretecek ve bu diğer dönemi biraz daha az acıyla atlatmaya çalışacaktır. Abdullah’ın Alev’e teşekkür hediyesi olarak aldığı saat, Sönmez ve Alev arasında yeni bir soruna neden olurken, sorunu öğrenen Abdullah olayı kısa sürede çözecek ve Alev’in rahat bir nefes almasını sağlayacaktır. . Dolandırıcıların ağına düşen Nilay dibe batmakta ve hayatının hatasını yapmak üzeredir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm 2. Fragmanı yayında. Nursema’nın “Yapamadığım sergimi de yapacağım” sözleri anne kız arasındaki gerilimi yükseltir. Kıvılcım ve Leman’ın karşı karşıya geldiği sahne dikkat çekerken, Kayhan’ın “Oğluna her şeyi anlatacağım” şantajına karşı çıkan Ömer’in tehdidi büyük merak konusu. Tabiat’ın yaklaşan doğumu ile ilgili sürpriz baby shower partisi sahnelerinin de ekrana geldiği tanıtım yeni bölüm heyecanını iyice tırmandırıyor.

ÇITIR ŞERBE KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), boşandıktan sonra dimdik ayakta durmuş ve iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda büyütmüştür. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) artık liseye devam etmektedir. , büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okuyor. Kıvılcım’ın tek dileği çocuklarının gelecekte başarılı ve mutlu olduklarını görmektir.

TAÇ ŞERBET DÖKÜMÜ

barış kılıcı

Evrim Alasia

Settar Tanrıöğen

Sıla Türkoğlu

Sibel Taşçıoğlu

Doğukan Güngör

Müjde Uzmanı

haber-bogazkale.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu