Haber

Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, Ege İşitme Engelliler Spor Kulübü’nü 6-0 yendi

Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, 2023-2024 Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Futbol 1. Ligi ilk maçında Ege İşitme Engelliler Spor Kulübü’nü 6-0 mağlup etti.

Bursa Vatan Stadı’nda oynanan maçta heyecanlı anlar yaşandı. Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü karşılaşmanın ilk yarısını 4-0’lık skorla tamamladı. Maçın ikinci yarısında her iki takım da kıyasıya mücadele ederken, karşılaşmayı Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü 6-0’lık skorla kazandı.

Maç sonunda Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü oyuncuları sezonun ilk müsabakasında galibiyetlerini kutladı.

“ENGELLERİ AŞARAK BAŞARIYA ULAŞACAĞIMIZI GÖSTERİYORSUNUZ”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, sezonun ilk müsabakasını kazanan oyuncuları tebrik ederek şunları söyledi:

“Maçın her anında gösterdiğiniz çaba ve kararlılık, sadece sahadaki yeteneklerinizi değil, içinizdeki büyük ruhu da yansıtıyordu. Bu galibiyet sadece bir zafer değil, aynı zamanda birlikte harcanan sıkı antrenman ve fedakarlıkların bir sonucudur. .

Sahadaki performansınız Kartal Belediyesi için gurur kaynağıdır. Bu galibiyetle sadece futbol sahasında değil, hayatın her alanında engelleri aşarak başarıya ulaşabileceğimizi bir kez daha göstermiş oldunuz. Bu başarı aynı zamanda teknik ekibin, yöneticilerin ve bize destek olan herkesin emeğiyle mümkün oldu. Bu dönem birlikte daha nice zaferlere ve başarılara imza atacağımıza olan inancım tamdır. “Engelleri hep birlikte aşarak başarıya ulaşmanın ne kadar güçlü bir duygu olduğunu bir kez daha gösterelim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu