Haber

Jisoo öldü mü? Jisoo’nun sağlığı ne durumda?

kara pembe Grubun vokalisti Jisoo, sosyal medyadaki paylaşımlarının ardından hastalık haberleriyle gündeme geldi. Ünlü müzisyenin hayranları tarafından yürütülen kanser tezleri yanlış mı? Pekala, Jisoo öldü mü? Jisoo’nun sağlık durumu nedir?

JISOO KİMDİR?

Kim Ji-soo, 3 Ocak 1995’te Güney Kore, Gyeonggi, Gunpo’da doğdu. Bir abisi ve bir ablası var. Çocukken basketbol oynadı ve tekvando okudu. Aynı zamanda çocukken bir TVXQ hayranıydı. Kim Ji-soo, Seul Sanat Okulu’nda okudu. 11. sınıfta okulunun drama kulübü seçmelerine katıldı ve seçmeleri kazanarak ilk oyunculuk deneyimini kazandı.

2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılarak seçildi ve 5 yıllık stajyerlik eğitiminin ardından 8 Ağustos 2016 tarihinde YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik grubu Blackpink’in görsel ve baş vokali olarak çıkış yaptı. 2021 yılında Kardelen dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

JISOO DIE Mİ, SAĞLIĞI NEDİR?

Blackpink grubunun üyelerinden biri olan Jisoo, kanser olduğu tezleriyle gündeme geldi. Kim Ji-soo’nun sağlık durumu da araştırılan konular arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı Jisoo, Blackpink’in Osaka’daki konserinde korona nedeniyle performans gösteremedi. Kim Ji-soo’nun kanser olduğuna dair resmi bir açıklama yok.

yayladere-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu