Haber

Filiz Belediye Başkanı: Efes Selçuk’un Aydınlık Geleceği İçin Çalışıyoruz

Kentte faaliyet gösteren oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Lider Filiz Ceritoğlu Sengel, tarım ve turizmin yanı sıra pandemi ve deprem gibi Efes Selçuk’u ilgilendiren tüm konularda sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarıyla görüşmeye devam ediyor.

Selçuk Ziraat Odası, Selçuk Ticaret Odası, Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Selçuk Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret eden lider Filiz Ceritoğlu Sengel, sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarının katkılarıyla ortak çalışmanın önemine dikkat çekti. .

Filiz Lider, Selçuk Ziraat Odası Başkanı İbrahim Erdallı, Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu, Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Okan Kamak ve Selçuk Şoförler ve Arabacılar Odası Başkanı Aziz Akgünoğlu ile bir araya gelerek oldukça verimli bir ziyaret gerçekleştirdi. Efes Selçuk’un çeşitli şubelerini temsil eden odaların yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette, ortak çözüm önerileri ve iş birliğinin önemi vurgulandı.

Ziyaretin ardından sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, odaların taleplerini her zaman dikkate aldıklarını belirterek; “Efes Selçuk, geleceği için ortak çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. Filiz Lider, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Meclis üyesi olduğum dönem de dahil olmak üzere, beş yıl on beş yıllık süreçte edindiğim tüm bilgi ve tecrübeyle; Hem odalarımızın hem de vatandaşlarımızın talep ve beklentilerinin neler olduğunu bilerek; “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz çalışmaların ve hayata geçirmek için tasarladığımız projelerin bilinci, kararlılığı ve cesaretiyle Efes Selçuk’un aydınlık geleceğine… Ziraat Odamıza, Esnaf Odamıza teşekkür ediyorum. , Ticaret Odası ve Şoförler Odasına nazik konutlarından ve ortaklıklarından dolayı…” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu