Haber

Ferhat Murat: Muhalefet zihniyetini değiştirmeli

Ensonhaber.com’un YouTube kanalındaki ‘Gendence Özel’ programına konuk olan siyasi iletişimci Ferhat Murat, muhalefetin toplumun genel beklentilerini anlayamadığı için sürekli kaybettiğini vurgulayarak, şunları söyledi:

“CHP’de öncelik seçimi kazanmak değil, koltuğu korumaktır”

CHP’de birinci öncelik seçimi kazanmak değil, başkanlık koltuğunu korumaktır.

14 Mayıs’tan birkaç gün sonra onunla birlikte koltuğa oturup ben buradayım çıkışını yapması aslında o koltuk çabasının bir göstergesiydi.

Sözcü Faik Öztrak da her 2 seçmenden birinin oyunu aldığımızı söyleyerek başarılı oldukları izlenimini verdi ve bu Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlığının devamına yönelik bir vurguydu.

“Muhalefet zihniyeti değiştirmeli”

Gözden kaçan şu: Muhalefetin neye ihtiyacı var? İsimlerden çok zihniyetin değişmesi gerekiyor. Çünkü 14 ve 28 Mayıs’ta millet çok değerli mesajlar verdi. dedi; Milli duruşunuzdan, operasyonlarınızdan taviz vermeyeceksiniz, Mavi Vatan’ı tartışmaya açmayacaksınız, Libya’da ne işimiz var demeyeceksiniz…

Muhalefet bu bildirimleri almış görünüyor mu? Bana öyle görünmüyor. 14 ve 28 Mayıs sonrası tablo bunu gösteriyor.

“CHP, zayıf notunu çamaşır suyuyla değiştiren öğrenci gibidir”

Millet, 3 seçim çok önemli mesajlar veriyor. 3 yıl aynı sınıfta okuyan çocuk okuldan atılır. CHP’nin durumu ise şöyle; Elinize karneyi alıp, kötü notunuzu çamaşır suyuyla silip üzerine başarılı not yazarak kendinizi kandırmaya eşdeğerdir.

dogankentajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu