Haber

Edremit Belediyesi Güre Mahallesi’ndeki Çalışmaları İnceledi

Edremit Belediyesi’nin Güre Mahallesi’ndeki çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceledi. Güre’nin yıllardır ihmalini gidermek için çalıştıklarını söyledi.

Edremit Belediyesi’nin çağdaş ve modern bir kent yaratmak için yürüttüğü çalışmalar ilçe genelinde devam ediyor. Güre Köy Meydanı’na geçen yıl yenilenen köy meydanı düzenlemesinin ardından yeni Atatürk büstünün yerleştirilmesi için hazırlıklar yapılıyor. Kaynarca Caddesi’ndeki yeni yeşil alan düzenlemeleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Pir Sultan Abdal Caddesi ve Ethem Ağa Caddesi’ndeki yollar yeniden düzenlendi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı. Vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını, görüş ve önerilerini dinledi.

Güre Mahallesi’ndeki ihmali gidermek için çalıştıklarını belirten Başkan Arslan, “Güre köy meydanımızı yeniden düzenledik. Meydanımızı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün büstüyle taçlandıracağız. Güre Mahallemizde yoğun bir çalışma içindeyiz. Şehrimizin her yerinde olduğu gibi Güre Mahallemizi de tüm yeşil alanlarını güzelleştireceğiz” dedi.

Güre’nin ardından Çamlıbel Mahallesi’ne giden Başkan Arslan, Muhtar Mustafa Çambel ile birlikte yapılacak çalışmaları yerinde inceledi. – BALIKESİR

inebolu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu