Haber

Dehşete düşüren görüntü! Evlerinde gariplik hisseden aile bebek odasına koydukları kamerada gördükleri karşısında donup kaldı

İngiltere’de yaşayan bir ailenin başına gelen olaylar, toplumsal medyada günün en çok konuşulan konusu haline geldi. Deanna isimli bayanın toplumsal medya hesabından aktardığı olaya nazaran aile üyeleri, konutlarında üst üste gariplikler hissetmelerinin üzerine bebeklerinin odalarına bir kamera yerleştirdi.

GÖRÜNTÜLER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Deanna ve eşi, kamera kaydını izlediklerinde dehşete düştü. Zira bebeğin odasındaki dolap evvel resen açıldı. Sonrasında ise gizemli bir elin, bebeğin yatağının etrafında gezdiği görüldü.

“SABAH UYANDIĞINDA SÜREKLİ ŞİKAYET EDİYORDU”

Olay hakkında açıklamada bulunan anne Deanna, “Kızım sabahları uyandığında sürekli yüzünün ağrıdığından ve birilerinin kendisini çekiştirdiğinden şikayet ediyordu. Biz de kızımıza ne olduğunu anlamak için böyle bir yöntem izledik ve söz konusu görüntülerle karşılaştık” dedi.

EVDEN TAŞINMAYA KARAR VERDİLER

İzledikleri manzaralar nedeniyle dehşete düşen aile, konuttan taşınmaya karar verdi. İmgeleri izleyen toplumsal medya kullanıcıları ise küçük kızın mutlaka yalnız bırakılmaması tavsiyesinde bulundu.

9.5 MİLYON SEFER İZLENDİ

Diğer yandan genç bayan tarafından toplumsal medyada paylaşılan kamera kaydı imgeleri kısa müddet içerisinde 9.5 milyon görüntülenme aldı. Görüntünün montaj olma ihtimalinin ise zayıf olduğu öne sürülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu