Haber

Canik’te Kapsamlı Çalışma

Canik Belediyesi, vatandaşların sağlığı ve güvenliği için temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Canik Belediyesi ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçenin dört bir yanını kapsamlı bir şekilde temizleyen Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yıkama, biçme, yabani ot temizleme ve genel temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. İlçe halkının sağlıklı ve inançlı bir yaşam sürmesi ve herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmaması için temizlik çalışmalarına ara vermeden devam eden gruplar, artan sivrisinek, karasinek ve larvalara karşı ilçe genelinde ilaçlama faaliyetlerini sürdürüyor. yaz aylarında

Caddeler ve Caddeler Yıkandı

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Program kapsamında temizlik çalışmalarını özverili bir şekilde sürdüren Canik’teki gruplar, ilçe halkının sağlığını korumak ve olası sağlık risklerinin önüne geçmek amacıyla yıkama, biçme, ot temizleme ve genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor. . İlçedeki tüm cadde ve sokakları süpürge ve yıkama araçlarıyla temizleyen gruplar, ilçenin tamamını tertemiz hale getiriyor.

Canik Üs Köşe İlaçlama

Yaz aylarında artan sivrisinek, karasinek ve larvalara karşı ilçenin her köşesine ilaçlama yapan Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yaz aylarını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçirmesi için yoğun bir şekilde çalışarak ilaçlama işlemlerini yürütüyor. Belirlenen program dahilinde Canik’teki tüm mahalleleri özveriyle fısıldıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu