Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor, AMD Ryzen 7000 Serisi Alanlara Ücretsiz Olacak!

 
Daha önce Ryzen 7000 Serisi işlemciler için AMD Ryzen Game Bundle paketlerini yayınlayan AMD, benzer bir kampanya başlatıyor. Yeni Ryzen Game Bundle paketiyle makul Ryzen 7000 Serisi işlemciler satın alan oyuncular, Fallen Order’ın merakla beklenen devam oyununa ücretsiz olarak sahip olacaklar. Belirlenen satış noktalarından Ryzen 7000 Series işlemci alan oyun severler, Star Wars Jedi: Survivor’a 1 Nisan 2023 tarihine kadar ücretsiz olarak erişebilecek.
 
Gücünü yeni “Zen 4” mimarisinden alan Ryzen 7000 Serisi Masaüstü İşlemciler, oyuncular için inanılmaz bir performans artışı sunuyor. İşlemciler, Respawn Entertainment’ın en yeni galaktik macerasında eşsiz performans sağlamak için “Zen 3” üzerinde çift haneli IPC artışı ve önceki nesle göre %15’e kadar daha hızlı oyun performansı sağlamak için 5nm işlemci düğümünden yararlanır.
 
 
Özel Ryzen 7000 serisi işlemcilerden birini satın alan oyuncular, satın almalarıyla birlikte bir kullanım kodu alacak ve Star Wars Jedi: Survivor™’u ücretsiz olarak almak için 6 Mayıs 2023’e kadar süreleri olacak.
 
Oyuncular daha fazla bilgi için www.amd.com/JediSurvivor adresini ziyaret edebilir. Tüm şartlar ve koşullar hakkında daha fazla bilgi almak ve oyun kodlarını kullanmak için lütfen www.amdrewards.com adresini ziyaret edin.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu