Ekonomi

Shiba Inu geliştiricileri şimdi Shiba’ya özel bir soğuk cüzdan için düğmeye basıyor

Investing.com – Shiba topluluğu, Shibarium Discord hesabında bahsedilen Shina Inu ekosistemi için planlanan soğuk cüzdan geliştirmesinden heyecan duydu.

Yapılan açıklamada shiba inu Geliştiricilerinin, ekosisteme özgü bir soğuk cüzdan donanımı başlatmak için bir dizi kuruluşla hala görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor. Soğuk cüzdanın son teknolojiye ve özel bir tasarıma sahip olacağından bahsediliyor. Proje fikir aşamasında gibi görünse de daha fazla detay verilmedi ve lansman tarihi şu an için bilinmiyor.

Ayrıca Shiba Inu ekosistemi için özel bir soğuk cüzdan donanımının piyasaya sürülmesinin ekosistemin altyapısını önemli ölçüde iyileştirebileceği düşünülüyor. Kripto varlıklarını çevrim dışı depolamaya yarayan soğuk cüzdan donanımı sayesinde yatırımcılar varlıklarını olası siber saldırılardan da koruyabilirler. Bu sayede SHIB yatırımcıları da varlıklarını uzun süre inançla tutma olanağına sahip olacaklardır.

SHIB’e yatırım yapan yatırımcı sayısı ve kripto endüstrisinde her yıl artan siber saldırılar göz önüne alındığında, Shiba Inu ekosistem varlıklarını depolamak için soğuk cüzdan donanımı gibi uygulanabilir bir alternatifin ortaya çıkması topluluk tarafından memnuniyetle karşılandı.

Son raporlara göre, 2023’ün ilk çeyreğinde bir siber saldırı yoluyla kripto para birimi sektöründen yaklaşık 320 milyon dolar değerinde kripto varlığı çalındı. Son olarak Bitrue platformuna yapılan siber saldırı sırasında 172 milyar SHIB tokeninin çalındığı kaydedildi.

Shiba topluluğu, Shibarium’a odaklandı

Shiba Inu ekosistemi, son zamanlarda Shibarium’un Beta ağını ilgiyle izliyor. Ekosistemde katman-2 analizi görevi görecek. Şibaryumun Ana ağ lansmanından sonra SHIB yanmalarına değerli bir katkı sağlayacağı düşünülürken, bu hareketliliğin uzun vadede SHIB fiyatına olumsuz etki etmesi bekleniyor. Öte yandan Shiba geliştiricileri, Metaverse alanındaki varlıklarını sürdürmek niyetiyle SHIB: The Metaverse projesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

SHIB Nisan ortasında 0.000011$ bandındaki satışlarla 0.00001$’a kadar gerileyen fiyat bu bölgede yatay hareket etmeye başladı. SHIB dünden bu yana sabit kalırken, bir haftalık süreçte yüzde 3 düştü. Yılbaşından bu yana %27 kar marjı ile ilerliyor.

Author: Günay Caymaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu