Haber

Ronaldo ve Sevgilisi Georgina’nın Al Nassr’a Transferi İçin Suudi Arabistan’daki Katı Kurallar Göz Ardı Edildi

Futbol dünyasının son dönemlerinin en hareketli günlerini yaşıyor. Portekiz’in efsane futbolcusu Cristiano Ronaldo, Al Nassr’a transferi ile gündem yarattı. Futbol devi, geçtiğimiz gün Suudi Arabistan takımının renklerine bağlanacak imzaya da imza attı. Transferleriyle milyonları şaşkına çeviren Cristiano Ronaldo ve sevgilisi Georgina Rodriguez, Suudi Arabistan’da çok değerli bir tavizin sahibi oldu.

Detayları görelim…

Bildiğiniz gibi Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Ligi gruplarından Al-Nassr’a yaptığı transferle gündemi salladı. Yaşayan futbol efsanelerinden biri olan Ronaldo’nun bu transferi, hayranlarının büyük bir kısmı tarafından tepkiyle karşılandı.

Al-Nassr ile 2.5 yıllık sözleşme imzalayan Ronaldo’nun 2 yıllık serbest uçuş hakkı, 1 özel zırhlı cip, 1 özel zırhlı spor otomobil, maç başı 200 bin euro ayrı ayrı gol hakkı ve 2 yılı bulunuyor. Villa unsurları hepimizi suskun bıraktı.

500 milyon euro alacağı belirtilen dünya yıldızı için Riyad’daki Mrsool Park’ta takım taraftarlarının katılımıyla imza töreni düzenlendi.

Ronaldo’nun transfer sonrası ilk basın toplantısında ‘Suudi Arabistan’ yerine ‘Güney Afrika’ demesi yeni kadrosundaki ilk gafı oldu.

Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda Manchester United’dan ayrılarak çeyrek finale gözyaşlarıyla veda eden Ronaldo için çok önemli bir taviz daha verildi.

Belki bazılarınız bilmiyor, Suudi Arabistan’da evli olmayan çiftlerin bire bir konutlarda birlikte yaşamalarına izin verilmiyor. İspanyol model Georgina Rodriguez’e aşık olan Cristiano Ronaldo’nun durumu büyük merak konusu oldu.

Ronaldo’nun 6 çocuğundan ikisi, 2018’den beri nişanlı olduğu Georgina Rodriguez ile olan ilişkisinden dünyaya geldi ve bu nedenle çiftin çocukları da var.

Edinilen habere göre Suudi Arabistan, dünyaca ünlü çift için bu kuralları hiçe saydı. Arap bir avukat konu hakkında İspanyol basınına açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında; “Krallığın kuralları evli olmayan çiftlerin aynı evde yaşamasına izin vermiyor ama artık bu tür kurallar sadece bir sorun veya suç varsa uygulanıyor. Eğer böyle değilse görmezden geliniyor ve mutlu ilişkiler içinde olan insanlar sömürülüyor. zulüm görmedi.” sözlerine yer verdi.

konuyla ilgili düşüncelerin neler?

Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu