Yaşam

Pucca ev sahibine dava açtı: Mali açıdan zor bir dönemden geçiyorum

‘Pucca’ lakaplı Selen Pınar Işık, evin sahibine dava açtı. Işık’ın ev sahibi olduğunu söyleyen Jale Tuncer, sosyal medya fenomeninin 16 aydır kira ödemediğini söyledi.

İki buçuk yıldır ‘Pucca’nın evinde kiracı olarak yaşadığını söyleyen Jale Tuncer, “Allahtan bir hastalık çıktı” diyerek, ‘Pucca’nın ilk kirayı eksik veya geç ödediğini iddia etti. yıl 16 ay kira ödemedi ve eve zarar verdi.

Dava açtığını ve 12 aydır mahkeme sürecinin sürdüğünü belirten ev sahibi, evin Nişantaşı’nda 3+1 olduğunu ve 2023 yılı kirasının 10.500 olduğunu sözlerine ekledi.

‘ZOR BİR DURUMDAN GEÇİYORUZ’

Hakkındaki iddialar karşısında sessizliğini bozan ‘Pucca’, kirasını ödemekte zorlandığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Yaklaşık 1,5 yıldır sadece ben değil ülke olarak ekonomik açıdan zor bir süreçten geçiyoruz. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur. Evet milyonlarca kişi gibi ben de kiramı ödemekte zorluk çekiyorum. Takip edenler Yaşadığım zor günleri zaten biliyorum.Oğlumun başına gelen talihsiz kaza Yaşadığım ekonomik zorlukların arkasına saklanmak istemiyorum ama zor günlerdi.Tökezlesem de tek başıma üstesinden gelmeye çalışıyorum. Süreç mahkemeye taşındığında yalnız olmadığımı, milyonlarca kişinin aynı sorunları yaşadığını gördüm.

‘EVİ BOŞALTIYORUZ, MAHKEME DEVAM EDİYOR’

Zaten evi boşaltma aşamasında olduğum ve davanın devam ettiği hukuki süreçte neden magazin sayfalarında yer aldığımı anlamıyorum. Haber kanallarından gelen röportaj taleplerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşında ve zaten zor zamanlar geçirdik. Psikolojimizin daha fazla bozulmasına izin vermeyeceğim. Mahkeme sürecimiz devam ediyor. “Sizi meşgul ettiğim için kişisel olarak özür dilerim.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu