Haber

Odunpazarı Belediyesi, Bilecik Belediyesi personeline iş kıyafeti üretiyor

OdunpazarıBelediye Dokuma Atölyesi, BilecikBelediye, çalışanları için iş kıyafeti üretiyor.

Açtığı dokuma atölyesi ile kendi işçilerinin iş kıyafetlerini üreterek tasarruf sağlayan Odunpazarı Belediyesi, diğer belediyelere de iş kıyafetleri üreterek tasarruf dayanışmasını sürdürüyor. Odunpazarı Belediyesi ve BilecikBelediyenin ortasındaki işbirliği ile BilecikBelediye işçisinin iş kıyafetleri Odunpazarı Belediyesi Dokuma Atölyesi tarafından üretilecek.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı’yı makamında ziyaret ederek hazırlanan kıyafet örneklerini teslim etti.

İşbirliğine ilişkin kısa bir değerlendirme yapan Lider Kurt, şunları söyledi:

“Belediyemizin kurslarında eğitim aldıktan sonra tekstil atölyemizde istihdam edilen bayanların ürettikleri iş kıyafetlerini çok daha uygun maliyetle üreterek tasarruf ediyoruz. İşbirliği yaptığımız belediyelerin personel kıyafetlerini de bu atölyede üretiyoruz. .Belediyemizin iş kıyafetlerini teslim ettik.Odunpazarı da Bilecik de kazandı.”

Başkan Kazım Kurt’a da ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür eden Subaşı, “Komşu ilimiz Odunpazarı Belediyesi ile güzel ve anlamlı bir çalışmaya imza attık. Belediye Başkanımızı ve değerli ekip arkadaşlarını belediyemizde ağırlayarak kıyafet örneklerini aldık. piyasadan daha uygun ve hızlı temin edilmektedir.İş elbiselerimiz sahadaki personelimiz tarafından da çok beğenilmiştir.Kazım Başkanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, işbirliklerimizin ve kardeş şehir projelerimizin devamını dilerim.”

Kaynak: ANKA / Ekonomi

derepazarihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu