Teknoloji

Nissan beyin sarsıntısı yardımcılarını anahtar teslim fiyatından düşürecek

Nissan Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Nissan Türkiye ve bayileri AFAD, AHBAP, AKUT veya Kızılay’a 20 bin TL bağış yapacak, bağış makbuzlarını Nissan yetkili bayilerine ibraz etmeleri halinde bu meblağ aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatından düşülecek. alacakları araç.

Bu program aracılığıyla Nissan Türkiye, etkilenen bölgelere acil durum yiyecek ve giyecek teslimatı da dahil olmak üzere sarsıntı sonrası desteğini genişletmek için müşterileri ve bayileriyle birlikte çalışıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem, Türkiye’nin çok zor günlerden geçtiğini belirterek, “Depremden etkilenen vatandaşlarımızın hayatlarına elimizden gelen her türlü yardımla dokunabilmek ve onlar için kurulacak yeni ve sağlam bir geleceğe destek olmak istiyoruz. Türkiye bizim evimiz ve Nissan olarak üzerimize düşen sorumluluk var. Bu felaketten etkilenen binlerce kişiye sağlıklı bir gelecek sağlamak ve çözüm üretmek için elimizden gelen her şeyi hissediyoruz.”sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu