Haber

Bursa Büyükşehir Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor

Kadınlar Hentbol Muhteşem Ligi’nde mücadele edecek olan Bursa Büyükşehir Belediyespor, yeni dönem hazırlıklarını sürdürüyor.

Kadınlar Hentbol 1. Ligi’nde şampiyon olan ve Süper Lig biletini kapatan Poyrazın Kızları, 2022-2023 döneminde alt yapısından yetiştirdiği oyuncularla Mudanya Spor Salondaki çalışmaları ile dönem öncesi eksiklerini tamamlamaya çalışır. Yeni dönem hazırlıklarına 3 hafta önce başlayan ve transfer çalışmalarının tamamlanmasıyla tam kadro antrenmanına devam eden Bursa Büyükşehir Belediyespor, 26 Ağustos’ta başlayacak lige kadar hazır olmaya çalışacak.

Başantrenör Merve Yılmaz yönetiminde antrenmanlarına devam eden Poyraz Kızları, sezon öncesi oynanacak hazırlık maçlarıyla eksiklerini giderecek. Geçen sezon altyapıdan yetiştirdikleri sporcularla şampiyon olarak önemli bir başarıya imza attıklarını belirten Başantrenör Merve Yılmaz, “Yeni sezonda Bursa’yı Süper Lig’de en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. yerli yabancı tecrübeli isimlerden genç kadromuza sağlık ve güzellikler diler inşallah güzel bir sezon geçiririz süper ligde ilk dönemimizde bize yakışan gayreti göstereceğiz tüm hentbol camiasına hayırlı olmasını dilerim yeni dönemde hayırlı olsun.” Bursa Büyükşehir Belediyespor, 2023-2024 dönemi Kadınlar Hentbol Büyük Ligi’nin ilk haftasında 26 Ağustos Cumartesi günü Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu