Haber

Aziz Yıldırım’dan ‘Mourinho’ iddiası: Beşiktaş yalan konuşuyor

Fenerbahçe Başkan adayı Aziz Yıldırım, sarı lacivertlilerin sezonu şampiyon tamamlaması halinde adaylıktan çekileceğini duyurdu.

Ülker Stadı’nın karşısında açılan seçim irtibat ofisinde açıklamada bulunan Aziz Yıldırım, “Şampiyonluğu kazanalım ben adaylıktan çekiliyim kardeşim, Fenerbahçe mutlu olsun. İnşallah yeneriz ama karşı tarafa beraberlik bile yetiyor” ifadelerini kullandı.

‘BEŞİKTAŞ BAZI İNSANLARIN TETİKÇİLİĞİNİ YAPMAYA KALKIŞIYOR’

Beşiktaş’ın José Mourinho ile anlaştıkları yönündeki açıklamasının doğru olmadığını savunan Yıldırım, siyah beyazlı kulübü, birilerinin tetikçiliğini yapmakla suçladı: “Mourinho ile yüz yüze görüşme yaptık ve 2 saat konuştuk. Beşiktaş 7 milyona anlaştık diyormuş, üstüne 5’te ben vereyim, 12’ye anlaşsınlar getirsinler. Yalan konuşuyorlar. Bazı insanların tetikçiliğini yapmaya kalkışıyorlar. Beşiktaş’a yakışmıyor. Ben Aziz Yıldırım olarak Süleyman Seba ile başkanlık yaptım, bu değeri iyi düşünsünler, iyi taşısınlar.”

Mourinho ile görüştüklerini ve Beşiktaş ile böyle bir konuşmalarının olmadığını dile getirdiğini öne süren Yıldırım, “Hasan Arat’a da söyleyeyim, bu tip konuşmalardan vazgeçsinler. 7 milyona gelecekse biz çekilelim. Beşiktaş’ın böyle bir gücü yok, ayıp. Birbirimize saygılı olacağız. Mourinho’ya söyleriz anlaşıyormuşsun deriz biz çekiliriz. İstanbul’a reklam çekimi için geldiğinde Beşiktaş’tan 2 kişi geldi bana dedi. Onlarla spor üzerine sohbet ettik dedi. Böyle bir konuşmamız olmadı dedi” ifadelerini kullandı.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu