Yaşam

Acun Ilıcalı’dan Survivor’ın Favori Yarışmacısı Özgür Hakkında İtiraf!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da sona yaklaşılıyor. Finale az bir süre kala Acun Ilıcalı hem program hem de yarışmacılar hakkında açıklamalarda bulundu. Survivor’ın sevilen isimlerinden Özgür’e övgüler yağdıran Ilıcalı, yaptığı itirafla gündem oldu.

Survivor’ın sonu geldi.

Heyecanın dorukta olduğu Survivor’da final heyecanı yaklaşırken yarışmacılar kıyasıya bir mücadele ruhuna girdi.

Finale az bir süre kalırken, maç sonrası ödüller de adeta eşitlendi.

Sona doğru programın yapımcısı Acun Ilıcalı, yarışmacılar ve program hakkında bazı itiraflarda ve değerlendirmelerde bulundu.

Ilıcalı, özellikle performansıyla öne çıkan yarışmacı Özgür’e övgüde bulundu.

Acun Ilıcalı, Özgür Tetik’in Survivor’a daha önce katılması gerektiğini belirterek, “Seçim yaparken hata yapmıyoruz.” söz konusu.

Ilıcalı, “Özgür’ün 5-6 yıllık bir Survivor dileği vardı. Unutmayın davet edip hüsrana uğrattığımız yarışmacılar olduğu gibi tüm Türkiye’yi arayıp büyüleyen yarışmacılar da var. Daha önce rekabet etmek için.” o yaptı.

“Açıkça söyleyeyim Özgür’ün Survivor’a daha önce gelmemiş olması üzücü. Daha önce gelmeliydin. Çağının şampiyonusun. Survivor’da artık en iyilerden birisin. Belki de en iyisi olursun.” Son yıllarda sizi bir kez daha tebrik ediyorum.”

Genel olarak ‘hayırlı olsun’ derim. Her birinizin farklı bir karakteri var. Biraz çatlakları, biraz sinirlilikleri, biraz çılgınlıkları, biraz toklukları var. Önüme baktığımda Survivor’a çok yakışan insanlar görüyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu