Haber

A Milli Takım’dan ayrılan Burak Yılmaz’dan ay-yıldızlılara bomba talep! Kalbinden geçenleri açıkça söyledi.

Fortuna Sittard forması giyen Burak Yılmaz, Socrates’in YouTube kanalına Mehmet Demirkol’un konuğu oldu. Tecrübeli forvet, A Milli Grup ile ilgili dikkat çeken terimler kullanıldı.

“ÖĞRETMENİMİZİN TÜRK OLMASINI KESİNLİKLE İSTİYORUM”

Hırvatistan, İngiltere ve Portekiz’i örnek olarak gösteren Burak Yılmaz, “Geçen sefer hepimiz Hırvatistan’a karşı oynadık ve onları yere oturtamadık. 4 kuşak Hırvatistan ile milli takımda oynadım. Yıllarca onların teknik direktörleri görev yaptı. aynı oyuncular ve başarılılar… hırvatistan başarılı.o gidiyor hocaları hırvat.ingiltere’ye bakarsın ingiliz.italyanlar italyan.en büyük başarıları portekiz almış hocası portekizli.kesinlikle bizimkini istiyorum milli kadrolu öğretmenin Türk olması.” ifadelerini kullandı.

“PREMİER DEĞİLİZ”

Milli Takım’da yaşanan ikramiye kriziyle ilgili de konuşan Yılmaz, “Bu bahis için çok üzgünüm ama artık vermiyorum. Kamptayım, sakatlığımdan dolayı oynamadım. Çok değerli değil, iyi.Önemli değil.Sorun değil.Daha sonra TFF yöneticilerinin hepsi tek tek “iyi günler” dediler.Bu kadarı bana yeter.Baştaki kişi de biliyor bunu.” söz konusu.

ugurludag-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu